Maşinile unui consilier local din Craiova, vandalizate

Data:

Trei mașini ale consilierului municipal Adriana Ungureanu au fost vandalizate, noaptea trecută, evenimentul având loc chiar în zona cofetăriei pe care aceasta o deține în municipiul Craiova. 

Un dosar penal pentru infracțiunea de distrugere a fost întocmit de către polițiștii doljeni, după ce Adriana Ungureanu a depus o plângere scrisă cu privire la cele întâmplate.

Polițiștii fac cercetări pentru a identifica autorul sau autorii și pentru a lua măsurile ce se impun.

Continuarea, în Reporter 24!

spot_imgspot_img
Reporter 24
Reporter 24http://reporter24.info
Înfiinţat în 2019, prin intermediul unui proiect cu fonduri europene în valoare de peste 36.000 de euro, site-ul Reporter24.info a devenit unul dintre cele mai importante din Oltenia. Reporter 24 îşi propune să rămână o sursă de informare reală pentru regiune, cu ştiri verificate, reportaje colorate şi interviuri quality din judeţele Dolj, Olt, Gorj, Vâlcea, dar şi Mehedinţi, Teleorman şi Argeş.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Distribuie articolul

spot_img

Ultimele știri

Abonează-te la newsletter-ul nostru

Pentru a fi la curent cu cele mai recente știri, oferte și anunțuri speciale.

Mai multe articole similare
Related

SĂPTĂMÂNA ONLINE | Bărbier din Bistrița, prins în timp ce vindea droguri

Bărbier din Bistrița, prins în timp ce vindea droguri...

SPECIAL ARAD | O deschidere oficială, îngropată în uitare. Afacerea Ștrandul Neptun 

Mai e o singură zi până la tradiționala deschidere...

REPORTER DE IAȘI | Transferuri privilegiate: 12 inspectori ISJ și-au folosit funcția pentru a ocupa posturi în școli mai bune

Transferul Lucianei Antoci, actual prefect, fostă șefă a Inspectoratului...

ZIARUL DE IAȘI | Procesele „CCR-Ploiești” au început și la Iași: 16 dosare, ultimele se judecă azi

Procesele „CCR-Ploiești” au început și la Iași: 16 dosare, ultimele...