Părea că aştepta la cotitură. Nu este o abordare constructivă pentru binele PNL Bucureşti. Are acum posibilitatea să conducă după cum crede că e mai bine. Cu respect, aş recomanda, pentru autoritatea noului preşedinte de la Bucureşti.
Audiat de procurori în iulie 2016, Mihai Tăutu a declarat că ziua precedentă, când îl transportase cu căruţa sa pe suspectul de omor, avea în vehicul o furcă cu partea metalică ruptă, ce a fost folosită de ucigaş la lovirea victimei sale.
Sunt foarte realistă. PNL Bucureşti are un potenţial extraordinar, are oameni foarte bine pregătiţi, dar are în continuare şi multă treabă de făcut - în interior şi pentru bucureşteni. În toate sectoarele.