DE BRĂILA | Tânăr prins de DIICOT în timp se pregătea să prizeze droguri de pe o farfurie în mașină

Data:

În urmă cu doar câteva zile, Tribunalul Brăila a dispus începerea judecății în cazul unui tânăr acuzat de procurare și deținere de droguri de risc și de mare risc pentru consum propriu, fără drept.

Potrivit informațiilor obținute în exclusivitate de DEBRAILA.ro, dosarul instrumentat de DIICOT Brăila vizează faptul că individul a fost prins chiar în timp ce dorea să se drogheze, în mașina parcată în spatele fabricii „Yazaki”.

Practic, atunci când oamenii legii au bătut în geamul autoturismului, tânărul se pregătea să prizeze droguri de pe o farfurie.

Continuarea, în Debraila.ro

Citește și: Un fost angajat Grivco, compania lui Dan Voiculescu, controlează Agenția Națională de Mediu

Urmăriți PressHUB și pe Google News!

(Sursa foto: Debraila.ro)

spot_imgspot_img
De Brăila
De Brăila
Înființat în 2016, site-ul de știri debrăila.ro are, pe Facebook, peste 69.000 de urmăritori. Publicația online este cunoscută pentru numeroasele subiecte preluate de presa centrală, care vizează, în mod special, politica, administrația, crima organizată și justiția.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Distribuie articolul

spot_img

Ultimele știri

Abonează-te la newsletter-ul nostru

Pentru a fi la curent cu cele mai recente știri, oferte și anunțuri speciale.

Mai multe articole similare
Related